Днями співробітники поліції завітали до будинку сімейного типу та розповіли дітям про правила безпечної поведінки під час літнього відпочинку.
Під час візиту інспектор ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції Інна Бричка нагадала дітям про правила особистої безпеки під час відпочинку поблизу водоймищ. Про те, що під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибати з великої висоти, пірнати з крутих схилів на велику глибину або здиратися якнайвище на дерева.
Зокрема, поліцейська зауважила, що відпочивати потрібно на спеціально обладнаних пляжах та лише під наглядом дорослих. Категорично заборонено пірнати у воду в невідомих місцях. Також, забороняється плавати на одинці чи далеко запливати від берега. Адже це може бути небезпечно.
Також, інспекторка наголосила, що під час канікул потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки, правил дорожнього руху, правил мінної безпеки та правил поведінки у побуті. Щоб діти краще запам'ятали всі правила безпечної поведінки, яких потрібно дотримуватися, поліцейська роздала їм відповідні пам'ятки.
Відділ комунікації поліції Сумської області