У місцевому магазині здійснювали торгівлю алкогольними напоями без відповідної ліцензії. Правоохоронці вилучили спиртне та відкрили кримінальне провадження.
Під час проведення профілактичних заходів на території обслуговування, дільничний офіцер поліції м. Путивль, викрив магазин, в підсобному приміщенні якого незаконно зберігався алкоголь з метою подальшого його збуту.
Слідчими Путивльського відділення поліції встановлено, що даний магазин не має відповідної ліцензії на торгівлю алкогольними напоями. В ході огляду правоохоронці вилучили близько 200 пляшок горілки, коньяку, вина та пива. Все вилучене в подальшому буде направлено на експертизу.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів». Наразі слідство триває.
Відділ комунікації поліції Сумської області