Аби приховати сліди злочину, чоловік підпалив будинок в якому перебувало тіло вбитого, а сам втік. Проте залишитись невикритим зловмиснику не вдалося, його затримали правоохоронці та вже повідомили про підозру.
Вранці 20 квітня до Роменського районного відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в одному із сіл Роменського району горить будинок.
По приїзду на місце виклику, в одній із кімнат будинку на дивані правоохоронці виявили обгоріле тіло 34-річного господаря. В подальшому, під час огляду, на його тілі були виявлені численні тілесні ушкодження, що свідчили про насильницьку смерть.
Співробітники сектору кримінальної поліції Роменського районного відділу поліції спільно з відділом кримінального аналізу ГУНП в Сумській області провели перевірку та оперативним шляхом встановили, що до даної події причетний 37-річний односелець потерпілого.
Як з'ясувалося , коли підозрюваний перебував вдома у 34-річного знайомого, то між ними виник конфлікт. Та, аби довести свою правоту, гість взяв до рук металеву кочергу та наніс декілька ударів по тілу і по голові, а далі схопив ножа та перерізав горло. Від отриманих поранень господар будинку впав на диван. Тому, щоб приховати сліди злочину чоловік взяв до рук запальничку та ініціював пожежу в будинку.
Наразі нападника затримано та обрано відносно нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
"За даним фактом у поліції відносно зловмисника було відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 115 "Умисне вбивство " та ч. 2 ст.194 "Умисне знищення або пошкодження майна" Кримінального кодексу України та за погодженням Роменської окружної прокуратури вже повідомлено йому про підозру", - коментує т.в.о. начальника Роменського районного відділу поліції Михайло Ільницький.
Відділ комунікації поліції Сумської області