Завдяки вуличним камерам відеонагляду поліцейські Сумщини оперативно встановили підозрюваного у крамничній крадіжці
У Шостці клієнт спеціалізованого магазину забрав з торгівельної точки дві мотопокришки, і не розрахувавшись за них, поїхав. Поліцейські знайшли чоловіка у сусідній області, де його автомобіль «засвітився» на вуличних камерах відеонагляду.
Про крадіжку товару зі спеціалізованого магазину у поліцію повідомив сам власник крамниці. Він розповів, що невідомий, перебуваючи у приміщенні торгівельної точки у якості відвідувача, взяв дві мотопокришки. Не розрахувавшись за них, клієнт поїхав у невідомому напрямку. Заявник надав правоохоронцям відео з камери відеонагляду встановлених біля торгівельної точки, де чітко було видно автомобіль підозрюваного.
«Під час проведення невідкладних пошукових заходів, в яких приймали участь і колеги з сусідніх райцентрів, було встановлено, що вказаний автомобіль «засвітився» на вуличній камері відеонагляду у місті Новгород – Сіверському Чернігівської області, - розповідає Сергій Забозлаєв, начальник Шосткинського відділу поліції. – Туди негайно виїхали наші співробітники, які встановили підозрюваного чоловіка».
Ним виявився 63-річний житель Чернігівщини. Він дає пояснення слідчим. Гроші за товар чоловік добровільно віддав власнику.
За даним фактом у поліції проводять подальшу перевірку.
Правоохоронці звертаються до всіх підприємців з проханням обладнати свої приміщення камерами відеонагляду, як у середині, так і зовні. Адже, як показує практика, такий підхід дає змогу оперативно встановлювати злодіїв та збільшує можливість на відшкодування завданих ними збитків.
Відділ комунікації поліції Сумської області