Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Завдяки камерам відео-спостереження поліцейські викрили чергового крадія

Опубліковано 19 вересня 2019 року о 14:55

У Шостці зловмисник викрав з ветеринарної аптеки калькулятор та машинку для стрижки тварин. Проте залишитись не поміченим йому не вдалось, чоловіка встановили поліцейські за допомогою відеокамер встановлених у торгівельній точці.

Про крадіжки машинки для стрижки тварин та калькулятора з ветеринарної аптеки в поліцію повідомив власник. Він розповів, що невідомий скористався великим скупченням відвідувачів і непомітно викрав речі. Виявили вони про крадіжку лише згодом, під час перегляду відео з камер відео-спостереження.

Правоохоронці, які прибули за викликом впізнали на записі неодноразово судимого за крадіжки 42-річного місцевого мешканця. Його розшукали та допитали.

Підозрюваний не заперечував своєї вини та розповів, що викрадені речі встиг продати, а гроші використав на власні потреби.

Наразі відносно чоловіка в поліції відкрили чергове кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». За скоєне йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

До речі, з початку року лише завдяки камерам відеонагляду місцевим поліцейським вдалося розкрити понад 40 таких злочинів.

Відділ комунікації поліції Сумської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux