За вихідні дні поліцейські викрили шестеро жителів області у зберіганні наркотиків
Зловмисниками виявились троє сумчан, двоє конотопчан та мешканець Кролевця, у яких поліцейські виявили та вилучили марихуану та пристрій для її вживання, а також розчинники та опій ацетильований.
Патрулюючи вулиці міста Суми, в поле зору поліції потрапили одразу декілька місцевих жителів. Чоловіки при появі поліцейських змінювали напрямок руху, щось намагались сховати в кишені та різко намагались перейти на іншу сторону дороги. Всіх їх зупинили та перевірили. Чоловікам від 19 до 32 років, у яких при особистому огляді речей та одягу правоохоронці виявляли згортки з марихуаною і пристрій для її паління.
Ще трьох «поціновувачів» опію ацетильованого виявили у Кролевці та Конотопі. І якщо у 52-річного кролевчанина оперативники вилучили шприц, заповнений опієм ацетильованим, і чоловік не заперечує, що вживає його вже протягом тривалого часу, у 29-річного та 31-річного жителів Конотопа при особистому огляді поліцейські вилучили дві пляшки розчинника темно-коричневого кольору та шприц, заповнений наркотичною речовиною.
Вилучені речовини працівники поліції направили на експертне дослідження, за результатами чого будуть прийняті відповідні рішення. А за даними фактами у відношенні всіх фігурантів відкрили кримінальні провадження за відповідними частинами ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту».
Відділ комунікації поліції в Сумській області