Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Ювенальні поліцейські обговорили питання належного виконання батьківських обов'язків в умовах воєнного стану

Опубліковано 16 травня 2022 року о 16:30

Сьогодні співробітники ювенальної превенції Охтирського районного відділу поліції спільно зі службою у справах дітей Охтирської міської ради долучилися до наради щодо виконання батьками обов'язків щодо виховання дітей в умовах правового режиму воєнного стану.

Правоохоронці нагадують: батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за порушення прав і обмеження законних інтересів дитини на охорону здоров’я, фізичний і духовний розвиток та навчання. За невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей батьки можуть бути притягнені до різних видів відповідальності, у порядку, визначеному чинним законодавством.

Так, під час наради працівники поліції заслухали жінку, яка ухилялася від виконання батьківських обов'язків та притягнули її до адміністративної відповідальності. У подальшому правоохоронці звертатимуть детальну увагу на цю сім’ю. Найчастіше, тільки спільними зусиллями вдається донести до батьків, що діти – це найцінніший скарб, до якого треба ставитися відповідально, дбати про їх добробут, любити і робити все, щоб вони жили в будинку, де тепло, світло, де прибрано, де ліжко заслане чистою постіллю, де в холодильнику є готова їжа, а у шафі є чисті дитячі речі.

Відділ комунікації поліції Сумської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux