Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Вибухотехніки поліції щодня перевіряють територію Сумщини на наявність вибухонебезпечних предметів після обстрілів

Опубліковано 08 лютого 2025 року о 09:36

Мобільні групи управління вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області здійснюють виїзди в райони, де виявляють вибухонебезпечні предмети. Фахівці оглядають територію, аналізують знайдені об’єкти та, за потреби, проводять їхнє знешкодження.


Напередодні було здійснено виїзд у населений пункт Сумського району, неподалік якого збито ворожий ударний безпілотник. Апарат упав на поле та вибухнув. Під час огляду його уламків і навколишньої території встановлено, що залишки БПЛА не містять вибухонебезпечних речовин і не становлять загрози для населення.


Щоденні перевірки місць ворожих обстрілів є невід’ємною частиною роботи вибухотехніків, які працюють задля безпеки громадян.


Поліція закликає мешканців уникати небезпечних територій, що піддаються обстрілам, а за можливості — тимчасово переїжджати у безпечніші місця. Особиста безпека та безпека близьких мають бути в пріоритеті.


Відділ комунікації поліції Сумської області

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux