Власна необачність коштувала сумському водієві втрати великої суми грошей
Чоловік на деякий час залишив автомобіль з незачиненими дверима. Чим і скористався зловмисник, поцупивши з салону гроші.
32-річний водій вантажівки МАН, зупинившись на одній з вулиць обласного центру ненадовго відлучився, не закривши двері своєї машини. Цим, скористався невідомий злодій, який проник в кабіну і вкрав гроші у сумі 90 000 гривень.
По даному факту в Сумському відділі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України та розпочала розшук крадія.
Поліція радить власникам автомобілів з серйозністю ставитися до збереження свого майна. Та пам’ятати про способи, за допомогою яких зловмисники найчастіше скоюють крадіжки з автомобілів:
- пошкодивши скло транспортного засобу;
- підібравши ключі або зламавши двері автомобіля;
- використавши сканер замка;
- проколовши колесо автомобіля, а потім, відволікаючи водія вчиняється крадіжка з салону транспортного засобу;
- у зв’язку з неуважністю потерпілого – шляхом вільного доступу. Нерідко злочинці користуються моментом, коли власник залишає машину відчиненою, знаходячись неподалік.
Якщо ваш автомобіль все ж таки обікрали – не торкайтеся транспортного засобу і в жодному разі не сідайте за кермо. Оглядаючи пошкодження автомобіля або наявність особистих речей, ви несвідомо знищуєте речові докази і мінімізуєте шанси поліції встановити злочинця.
Відділ комунікації поліції Сумської області