Подія сталася сьогодні о 16 годині в багатоповерхівці по вул. Супруна. Ліфт, в якому знаходився дитячий візочок з двомісячним хлопчиком раптово зірвався. Намагання рідних врятувати дитину виявились безуспішними.
Для з’ясування обставини на місце події негайно виїхали керівництво ГУНП, поліції міста, слідчо-оперативна група. Під час проведення першочергових заходів правоохоронці з’ясували, що з дитиною знаходився дідусь. Повертаючись із прогулянки до дому він завіз дитячий візочок в ліфт. Піднявшись на 9 поверх. Вийшов першим, аби вивезти візочок. Несподівано ліфт обірвався. Врятувати дитину не вдалося.
По даному факту в поліції відкрите кримінальне провадження в рамках якого встановлюються обставини та причини, що призвели до загибелі дитини.
Відділ комунікації поліції в Сумській області