Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

В Сумах вночі поліція затримала грабіжників

Опубліковано 08 лютого 2018 року о 12:25

Двох жителів обласного центру за підозрою у вчиненні грабежу затримали група реагування поліції охорони. У зловмисників вилучено речові докази.

Близько опівночі до поліції звернувся житель Ковпаківського мікрорайону, та повідомив, що став жертвою грабіжників. Як з’ясувалося,  він разом  з двома чоловіками з цього ж району, «пригощався» алкоголем неподалік від магазину по вулиці Ковпака, 63. Пізньої ночі, коли випито було вже більш ніж достатньо, двоє товаришів по чарці раптом стали пред’являти якісь претензії третьому, а за мить почали бити його і відібрали у чоловіка золотий ланцюжок, мобільний телефон та наручний годинник. Продавці магазину натиснувши «тривожну кнопку» викликали поліцію.

Групі реагування поліції охорони знадобилися лічені хвилини, щоб на місці злочину затримати зловмисників. Ними виявилися два приятеля 37-ми та 29-років, що вже потрапляли в поле зору поліції за дрібні правопорушення пов’язані з пиятикою у громадських місцях. І якщо раніше чоловіки притягалися за це до адміністративної відповідальності, цього разу алкоголь підштовхнув їх до вчинення кримінального злочину. Відібраний у потерпілого золотий ланцюжок, вагою 14 грам, грабіжник вже навіть встиг одягнути собі на шию, і завзято почав доводити правоохоронцям, що ця річ його. У присутності понятих речові докази правоохоронці вилучили.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Обом чоловікам вже повідомили про підозру.

Відділ комунікації поліції Сумської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux