У Сумах поліція встановлює обставини автопригоди з потерпілим
Вчора, близько 22 години, на перехресті площі Покровської та вулиці Героїв Сумщини водій автомобіля "Renault Scenic" не впорався з керування та здійснив наїзд на пішохода. За даним фактом у поліції відкрите кримінальне провадження.
Прибувши на місце пригоди, слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції попередньо встановила, що 24-річний водій автомобіля "Renault Scenic", рухаючись зі сторони площі Покровської в напрямку вулиці Харківська здійснив наїзд на 44-річного пішохода, який перетинав проїзну частину дороги у невстановленому місці. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, останній отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Сумської обласної клінічної лікарні.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Сумської області