Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Сумах поліція охорони виявила чоловіка, який перебував у розшуку

Опубліковано 09 жовтня 2024 року о 16:02

Окрім того, що чоловік розгулював по місту під час комендантської години, він знаходився у розшуку та ще й мав при собі наркотики.


Здійснюючи патрулювання вулиць обласного центру під час дії комендантської години, наряд Управління поліції охорони на вулиці Лінійній помітив чоловіка. Правоохоронці зупинилися, аби перевірити його особу та дізнатися, чому той перебуває на вулиці у заборонений період часу.


Встановивши особу 29-річного громадянина, співробітники поліції охорони виявили, що він перебуває в розшуку за скоєний раніше злочин. А провівши поверхневу перевірку, правоохоронці знайшли у взутті чоловіка поліетиленовий пакунок з наркотичною речовиною, яка зі слів зупиненого громадянина є PVP-сіллю.


Знайдену речовину вилучено слідчо-оперативною групою Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області та буде направлено на експертизу. У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.


Відділ комунікації поліції Сумської області

1 з 3
2 з 3
3 з 3

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux