Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Шостці поліція затримала «будинкового» крадія

Опубліковано 26 листопада 2018 року о 14:30

Слідчі Шосткинського відділу поліції довели причетність неодноразово судимого 47-річного чоловік до вчинення принаймні трьох крадіжок. Наразі поліція з‘ясовує розмір завданих збитків, сам зловмисник знаходиться під вартою.

Правоохоронці вже довели причетність неодноразово судимого 47-річного зловмисника до скоєння трьох крадіжок з помешкань громадян.

Так, в одну з ночей підозрюваний зламав двері до нежилого будинку та гаражу приватного домоволодіння. Звідти викрав електроінструменти, оргтехніку, взуття, дроти тощо, завдавши збитків потерпілому на суму понад 13 000 гривень.  

Наступного разу, в такій же спосіб, зловмисник проник до садового будинку жителя Шостки та викрав звідти мотокосу, бензопилу, телевізор, садову тачку та лампу денного освітлення. 

Жертвою крадія стала і жителька багатоповерхівки в одному з населених пунктів Шосткинського району. Злодій викрав з її тамбуру велосипед, якого одразу продав перехожому.  

«Затриманому підозрюваному суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, - розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Частину викрадених речей вдалося знайти, вилучити та повернути власникам».

Наразі відносно чоловіка відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». За скоєне йому загрожує до шести років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux