Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Путивлі поліцейські викрили чоловіка, який зберігав канабіс

Опубліковано 19 серпня 2026 року о 10:41

Правоохоронці в ході оперативно-розшукових заходів отримали інформацію про те, що місцевий мешканець може вирощувати та зберігати нарковмісні рослини без мети збуту.


Під час проведення санкціонованого обшуку співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 2 (м. Путивль) Конотопського районного відділу поліції на території домогосподарства 42-річного жителя Путивля на горищі будинку виявили речовину рослинного походження зеленого кольору у висушеному стані, яка зовні схожа на наркотичний засіб «канабіс», а також незаконний посів нарковмісних рослин.


Усе знайдене поліцейські вилучили та направили на експертне дослідження.


За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 (незаконне виготовлення, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.


Відділ комунікації поліції Сумської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux