Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У поліції Сумщини призначили нового помічника начальника ГУНП

Опубліковано 06 травня 2026 року о 14:13

Правоохоронці посилили роботу з підтримки поранених поліцейських та особового складу, який виконує завдання в умовах війни. На посаду помічника начальника ГУНП призначено капітана поліції Олексія Пугача — правоохоронця з багаторічним досвідом служби у бойових підрозділах.


Сьогодні нового помічника начальника ГУНП особовому складу під час відеоселекторної наради представив очільник поліції області Олег Кашперук.


Олексій Пугач проходив службу у спецпідрозділах та батальйонах поліції особливого призначення, брав участь у виконанні бойових завдань та двічі отримував поранення — у 2014 та 2025 роках. Наразі за рішенням лікарів він більше не може продовжувати службу у бойових підрозділах.


Водночас власний бойовий досвід та роки служби дозволяють йому добре розуміти потреби поранених правоохоронців, бійців та їхніх родин. Сьогодні цей напрямок роботи є особливо важливим, адже охоплює супровід поранених поліцейських, допомогу родинам загиблих, комунікацію з особовим складом та координацію необхідної підтримки.


Олег Кашперук висловив сподівання, що професійний досвід Олексія Пугача, його авторитет серед колег та розуміння потреб бійців допоможуть посилити роботу у цьому напрямку та зробити її ще більш ефективною.


Відділ комунікації поліції Сумської області

1 з 4
2 з 4
3 з 4
4 з 4

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux