Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Конотопі дільничні офіцери поліції продовжують профілактичну роботу щодо протидії домашньому насильству

Опубліковано 14 вересня 2023 року о 11:34

Цього разу поліцейські спільно із працівниками Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради та Конотопського міського центру соціальних служб було проведено рейд до кількох сімей, у яких виявлено факти домашнього насильства.


Під час візитів правоохоронці та соціальні працівники поспілкувалися з кривдниками, наголосили їм на неприпустимості вчинення повторних правопорушень та роз'яснили про відповідальність за такі дії. Не оминули своєю увагою вони також і членів сімей, осіб, які потерпають від домашнього насильства. В ході розмови їм було надано поради як поводитися у ситуації агресії, як убезпечити себе і своїх близьких, надали координати організації, що надають допомогу та підтримку особам, які потерпають від домашнього насильства.


Це вже не перший такий спільний захід. І правоохоронці, і соціальні працівники відзначають його ефективність, адже таким чином люди розуміють, що вони не залишаються сам-на-сам зі своїми проблемами і страхами, розуміють як необхідно діяти і куди можна звернутися за допомогою та підтримкою. Отже, спільними зусиллями ми крок за кроком наближаємося до викорінення такого ганебного явища як домашнє насильство.


Відділ комунікації поліції Сумської області

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux