Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Глухові співробітники сектору превенції викрили чоловіка, який займався реалізацією цигарок без марок акцизного податку

Опубліковано 16 травня 2022 року о 11:09

Близько півсотні пачок цигарок різних видів, на яких були відсутні марки акцизного податку, продавав у Глухові зі свого автомобіля місцевий житель. Поліцейські вилучили контрафактний товар, а на власника склали адміністративний матеріал.  

Під час патрулювання вулиць міста співробітники сектору превенції  Глухова помітили легковик, з якого невідомий чоловік продавав сигарети. 

Як з’ясувалося, на пачках тютюнових виробів були відсутні марки акцизного податку. Їх походження 44-річний власник пояснити відмовився.

Поліцейські вилучили ці цигарки, а на чоловіка склали адміністративний протокол за ознаками ч. 1 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Адміністративний матеріал вже скерували на розгляд суду. 

Відділ комунікації поліції Сумської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux