Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Сумські правоохоронці встановили двох осіб причетних до злочину пов’язаного з наругою над могилою

Опубліковано 30 березня 2021 року о 12:48

41-річна мешканка Сумського району разом зі своїм 46-річним співмешканцем вчинили наругу над могилою на одному з кладовищ міста Суми. Зловмисники поцупили металеву огорожу з метою збагатити власну кишеню, але тепер їм належить постати перед судом за свій зухвалий вчинок.

Зловмисників затримали «на гарячому» громадяни, які знаходились на кладовищі та помітили двох осіб, які знімали металеві ланцюги з огорожі могил. Після чого передали їх правоохоронцям прибувшим на місце події.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 297 «Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого» Кримінального кодексу України.

Встановлюються ймовірна причетність даних осіб до вчинення подібних злочинів скоєних на території кладовища.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux