Сумські поліцейські вітали переможниць літнього Чемпіонату світу з біатлону
Нагадаємо: 23-25 серпня у білоруських Раубічах відбувся літній Чемпіонат світу з біатлону. Відмінні результати показала українська команда, представлена сумськими динамівками: Валентина Семеренко завоювала «золото» у суперпринті, Віта Семеренко – «бронзу» у гонці переслідування, Ганна Кривонос стала бронзовою призеркою у суперпринту та гонки переслідування серед юніорів, а Юлія Журавок посіла 5 місце в гонці переслідування, потрапивши в квіткову церемонію нагородження.
Сьогодні переможниць змагань вітали керівники області, міста, Сумської обласної організації ФСТ «Динамо». До поздоровлень долучились і поліцейські.
Від імені керівництва і всього особового поліції області сестер Семеренко та інших призерів змагань привітав т.в.о.начальника УКЗ ГУНП Ігор Поладич. «Ми щиро пишаємося тим, що саме члени нашого спортивного товариства «Динамо» посіли призові місця у змаганнях міжнародного рівня. Завдяки вам і вашому тренеру, завдяки вашій праці, вашій наполегливості й прагненню перемог спортивний світ знає Україну і знає нашу Сумщину. Ми щиро зичимо вам на майбутнє ще більше яскравих перемог, більше нових досягнень і нових вагомих здобутків».
Квіти і подарунки переможницям змагань вручив і перший заступник голови Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» Микола Шаховський. Він запевнив, що разом з обласною та міською владою товариство зробить все можливе, аби покращити умови та матеріально-технічну базу для тренувань сумських біатлоністів.
Правоохоронці Сумщини сердечно вітають Валентину та Вікторію Семеренко, Ганну Кривонос і Юлію Журавок, та бажають подальших спортивних вершин і нових яскравих перемог.
Відділ комунікації поліції Сумської області