Минулої доби 34-річний мешканець міста Cуми вчинив крадіжку з магазина електронної техніки одного з торгівельних центрів.
До поліції звернувся власник магазину, який повідомив, що з асортименту зникло три пари акустичних навушників. Прибувши на місце злочину, правоохоронці перевірили камеру спостереження, на якому був зафіксований зловмисник. Чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, тож правоохоронці швидко встановили його особу.
За фактом злочину у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Сумської області