У нараді взяли участь начальник ювенальної превенції УПД ГУНП в Сумській області Вікторія Кочерга, прокурор відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Сумської обласної прокуратури Альона Павлівська, завідуюча Комунальної установи «Клініка Дружня до молоді» Катерина Краснонос, практичний психолог Марія Карч, головний спеціаліст Служби у справах дітей Сумської ОДА Олена Тимченко, психолог Сумського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ольга Никоненко.
Головною метою зустрічі було питання розроблення та впровадження профілактичних заходів з неповнолітніми, які скоїли спроби самогубства та нанесення самоушкоджень. Учасники наради розглянули причини та наслідки вчинення таких дій та надання психологічної допомоги дітям та їх батькам.
Окрім того, присутні обговорили фактори ризику, методи дієвої допомоги та профілактичної роботи, а також способи можливого реагування на такі випадки.
Відділ комунікації поліції Сумської області
![](07007d4b-7de4-492c-b776-32270d040f3c.jpg)