Співробітники ізоляторів тимчасового тримання підвели підсумки службової діяльності за минулий рік
Під час наради в Головному управлінні Національної поліції в Сумській області учасники обговорили позитивні напрацювання у роботі, відзначили кращий ІТТ в області та навчалися протидіяти дискримінації.
Робоча зустріч відбулася за головування начальника відділу організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб ГУНП в Сумській області Володимира Білошапки. Він зазначив, що незважаючи на те, які кримінальні правопорушення вчинили громадяни, які перебувають у ізоляторах тимчасового тримання, не треба забувати, що вони залишаються людьми і мають право на гідне відношення до себе. Тому потрібно уникати та запобігати всілякої дискримінації за ознакою статі, віком, релігією, станом здоров’я тощо.
Підсумовуючи вищесказане Володимир Білошапка відзначив ізолятор тимчасового тримання № 7 м. Лебедин кращим в області.
До обговорення теми приєдналися представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Дмитро Бойченко, регіональний координатор взаємодії з громадськістю уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Марина Єжкун та старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України Євгеній Євтєєв.
Учасники наради покращили свої знання з теми «Дискримінація, її ознаки та види». А також виділили основні аспекти щодо вдосконалення службової діяльності працівників у поточному році.
Відділ комунікації поліції Сумської області