Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Роменські поліцейські скерували до суду справу щодо шахрайства з орендою житла

Опубліковано 11 серпня 2026 року о 17:00

Слідчі поліції завершили досудове розслідування кримінального провадження щодо 21-річного жителя району, який ошукав неповнолітню дівчину під приводом здачі квартири в оренду. Обвинувальний акт за процесуального керівництва прокуратури скеровано до суду.


Як встановили правоохоронці, чоловік створив у соціальній мережі фейкову сторінку та розмістив оголошення щодо оренди житла у Ромнах. На нього відреагувала неповнолітня студентка. Зловмисник орендував квартиру лише на добу, показав її потерпілій та отримав 4 000 гривень в якості оплати за місячну оренду. Наступного дня він попрохав іще 5 000 гривень за другий місяць оренди.


Згодом дівчина з’ясувала, що насправді чоловік не має жодного стосунку до квартири, та звернулася до поліції.


Наразі слідчі Роменського районного відділу поліції за процесуального керівництва Роменської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Подальша доля фігуранта вирішуватиметься у судовому порядку.


Відділ комунікації поліції Сумської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux