Співробітники ювенальної превенції та кінологічного центру ГУНП в Сумській області разом з представниками патрульної поліції відвідали Сумську спеціалізовану школу № 7 та Сумську загальноосвітню школу № 23. Під час візиту правоохоронці розповіли учням, як провести безпечно літній відпочинок.
Для того, щоб канікули минули без неприємних пригод, поліцейські проводять профілактичні бесіди та нагадують школярам важливість дотримання простих правил у побуті та на водоймах. Окрім цього, правоохоронці розповіли про загрозу, яку можуть становити вибухонебезпечні предмети, і як потрібно реагувати у разі їх виявлення. Також, наголосили на обов’язковому дотриманні правил дорожнього руху.
Школярі, в свою чергу, ставили запитання, що стосувалися роботи поліції, на які отримували відповіді. Також, кожен бажаючий, мав змогу відчути себе справжнім поліцейським та приміряти спеціальні засоби, якими користується кожен правоохоронець в своїй повсякденній діяльності.
Наприкінці заходу інспектори кінологічного центру продемонстрували роботу своїх чотирилапих напарників, що не мало захопило дітлахів. Учні отримали багато корисної інформації та подякували за цікаві заняття.
Відділ комунікації поліції Сумської області