Правоохоронці попереджають про смертельну небезпеку, яку несуть старі боєприпаси
Минулої доби в двох районах Сумщини було виявлено міни, артилерійські снаряди та гранати часів Другої світової війни. Небезпечні знахідки підлягають знищенню на полігоні.
До Роменського відділу поліції надійшло повідомлення від диспетчера ДПРЧ № 14 про те, що у лісі, на відстані двох кілометрів від села Перекопівка, під час проведення планового обстеження місцевості було виявлено 25 мінометних мін калібру 50 міліметрів, 4 артилерійських снаряди калібру 45 міліметрів та чотири детонатори.
Про виявлення ще одного артилерійського снаряду калібру 30-ти міліметрів та двох гранат Ф-1 періоду минулої війни, надійшло повідомлення від громадян до Охтирського відділу поліції.
Біля всіх виявлених боєприпасів, до прибуття працівників саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту управління ДСНС для подальшого їх знешкодження, була виставлена поліцейська охорона.
Правоохоронці закликають громадян бути обережними та обачними у разі виявлення старих боєприпасів під час проведення польових або земельних робіт, чи під час прогулянки у лісі, на природі. У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі їх не варто підіймати та навіть рушати з місця. Запам’ятайте те місце де вони знаходяться, відійдіть на безпечну відстань та відразу зателефонуйте на цілодобову поліцейську лінію «102».
Пам’ятайте: вчасне повідомлення про знайдені старі боєприпаси допоможе уникнути непередбачуваних і трагічних наслідків.
Відділ комунікації поліції в Сумській області