Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Працівники поліції продовжують документувати наслідки ворожих обстрілів

Опубліковано 09 липня 2022 року о 09:58

За минулу добу війська рф здійснили обстріли Сумського, Шосткинського та Конотопського районів. Як результат - один постраждалий, а от пошкоджень інфраструктури немає.

Ворог обстріляв с. Грабовське, с. Миропілля, с. Володимирівка, с. Олексіївка, с. Могриця, с. Іскрисківщина Сумського району, с. Уланове, смт. Есмань, с. Вовківка Шосткинського району та с. Манухівка Конотопського району. Загалом нараховано 44 приходи. 

Попередньо, обстріл здійснювався з САУ, мінометів, ствольної артилерії та скидання вибухівки з безпілотників.

За всіма фактами слідчі поліції відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни». 

Шановні громадяни, під час дії правового режиму воєнного стану не нехтуйте своєю безпекою!

У разі виявлення підозрілих речей чи предметів не підходьте до них, не підіймайте та ні в якому разі не переносьте їх. Обгородіть місце знахідки та одразу повідомте про неї до поліції за спеціальним номером «102».   

Відділ комунікації поліції Сумської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux