Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські викрили двох жителів області у незаконному зберіганні наркотиків

Опубліковано 22 квітня 2021 року о 15:25

За минулу добу працівники поліції вилучили наркотичні засоби у жителів Сумського та Конотопського районів. За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження та ведуть розслідування.

У Сумах, по вулиці В. Чорновола, увагу співробітників поліції привернув 37-річний місцевий чоловік. Під час поверхневої перевірки при ньому виявили 0,2 грами метадону.

А ось у місті Конотоп, співробітники групи реагування патрульної поліції звернули увагу на чоловіка, який підозріло себе поводив. Як виявилося, при собі він зберігав згорток з 5 грамами марихуани.

Все виявлене поліцейські вилучили та направили на експертні дослідження.

За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років.

Відділ комунікації поліції Сумської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux