Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські закликають громадян бути обачними під час спілкування з незнайомцями

Опубліковано 15 липня 2025 року о 16:31

Двоє жителів області втратили гроші зі своїх банківських рахунків, довірившись незнайомцям. Поліцейські за цими фактами відкрили кримінальні провадження та проводять заходи з метою встановлення та розшуку шахраїв.

У першому випадку жертвою зловмисників стала 35-річна жителька Конотопського району. Заявниця розповіла, що їй на мобільний телефон подзвонила невідома жінка, яка представилась співробітницею банку та повідомила, що з її картки зловмисники намагаються зняти кошти. Тож аби вберегти їх, потрібно негайно виконати певні дії. Довірившись незнайомці, жінка втратила близько 22 тисяч гривень.

У другому випадку, 39-річний чоловік перерахував шахраям майже 70 тисяч гривень в якості передоплати за купівлю автомобіля.  

За обома фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), у рамках яких встановлюють особи зловмисників.

Поліцейські вкотре наголошують не довіряти незнайомим співрозмовникам. Насамперед коли розмова заходить про гроші. Запам’ятайте, справжні співробітники банку ніколи не запитують конфіденційну інформацію у своїх клієнтів!

Не варто робити передоплату за товар або послугу, якщо ви не перевірили надійність продавця.

Будьте уважними та не дайте шахраям себе ошукати.

Відділ комунікації поліції Сумської області




Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux