Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські вшанували пам’ять загиблих у річницю ракетного удару по Сумах

Опубліковано 13 квітня 2026 року о 12:05

Рік тому, 13 квітня 2025-го, Суми пережили одну з найболючіших сторінок своєї історії. Унаслідок ракетної атаки по центральній частині міста загинули 35 мирних жителів, серед них — діти. Понад сотню людей було травмовано.


У ті трагічні години на місцях ударів працювали правоохоронці, рятувальники, медики та волонтери — усі, хто був поруч, допомагали людям і ліквідовували наслідки атаки.


Наразі завдяки спільним зусиллям і зібраним доказам вдалося ідентифікувати представників військового керівництва рф, причетних до цього злочину. Зібрані матеріали стали підґрунтям для подальшого притягнення винних до відповідальності.


Начальник ГУНП в Сумській області Олег Кашперук разом із колегами правоохоронцями  поклав квіти до місця ворожого удару, віддавши шану загиблим і вшановуючи їхню пам’ять.


Керівники поклали 35 білих троянд — як символ зруйнованих життів, які назавжди залишаться в пам’яті сумчан.


Місто досі носить на собі сліди тих подій. Вони нагадують про ціну, яку платить мирне населення, і про те, чому так важливо довести кожен злочин до суду.


Ми пам’ятаємо.


Відділ комунікації поліції Сумської області 

1 з 4
2 з 4
3 з 4
4 з 4

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux