Скориставшись влучним моментом, зловмисниця викрала з полиці магазину зарядний пристрій. Однак уникнути відповідальності їй не вдалося, правоохоронці встановили її причетність до вчинення злочину та вже повідомили жінці про підозру.
У ході досудового розслідування працівники поліції встановили, що 31-річна місцева мешканка, знаходячись в приміщенні торговельного залу одного з магазинів у м. Охтирка, взяла з навісної полиці коробку із зарядним пристроєм Power Bank потужністю 10 000 mah. Поки ніхто не бачив, жінка дістала звідти пристрій, а порожню упаковку поставила на полицю. Та, сховавши викрадений товар, зловмисниця пройшла повз каси не розрахувавшись.
Працівники поліції вже довели її причетність до вчинення даного злочину, вилучили викрадене майно та повернули потерпілій стороні.
На даний час жінці вже повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.
Відділ комунікації поліції Сумської області