Замість того, аби підвезти свого знайомого, 38-річний водій легковика, відправив пішохода на лікарняне ліжко. І причиною цьому стали 2,6 проміле алкоголю, виявленого в його крові. Наразі, поліція встановлює всі обставини цього ДТП в рамках відкритого кримінального провадження.
Подія сталась учора в Путивльському районі близько 13 години на трасі між Путивлем та селом Бобине. За попередніми даними, власник ВАЗ-21043, який ще в січні місяці судом був позбавлений водійських прав, здійснив наїзд на 54-річного пішохода. В результаті даної події літній чоловік отримав тілесні ушкодження у вигляді перелому правої стопи ноги та забої тіла, з якими і був госпіталізований до місцевої лікарні.
«Як пояснює сам винуватець ДТП, проїжджаючи повз пішохода він впізнав в ньому свого 54-річного знайомого і здав на зад, аби підвезти його, - розповідає Оксана Федченко, начальник Путивльського відділення поліції. - В результаті цього маневру він і наїхав на потерпілого».
Лабораторний аналіз на стан сп’яніння показав, що в крові винуватця аварії знаходилось 2,6 проміле алкоголю. Наразі, у чоловіка правоохоронці вилучили його транспортий засіб та помістили на штрафмайданчик поліцейського відділку.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження потерпілому», в рамках якого наразі встановлюються всі обставини даної аварії.
Поліція вкотре звертається до всіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху і ні в якому разі не сідати за кермо в нетверезому стані. Пам’ятайте – дорога помилок не вибачає.
Відділ комунікації поліції Сумської області