Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Сумщині поліцейські розкрили вбивство 2015 року

Опубліковано 07 червня 2021 року о 15:01

Працівниками поліції, під процесуальним керівництвом Конотопської окружної прокуратури, 4 червня 2021 року повідомлено про підозру чоловікові, який вбив товариша.

Подія сталась на початку грудня 2015 року в селі Попівка Конотопського району. На той час 59-річний чоловік, за місцем свого проживання, разом із односельцем розпивали спиртні напої. Коли обоє були напідпитку, господар почав виганяти товариша з будинку, проте той відмовлявся іти додому. В результаті чого між чоловіками виникла суперечка, у ході якої хазяїн оселі наніс гостю тілесні ушкодження. Від отриманих травм 49-річний чоловік помер на місці події. Аби уникнути покарання, господар будинку заховав тіло загиблого в погребі.

З того часу потерпілий вважався зниклим безвісти. Лише у квітні 2021 року у погребі було виявлено рештки загиблого. Тривалий час господар будинку заперечував свою причетність до злочину, однак під вагою зібраних доказів зізнався.

Чоловіку вже повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Відділ комунікації поліції Сумської області        


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux