Інспектором з ювенальної превенції Охтирського районного відділу поліції було проведено нараду зі службовцями Великописарівської селищної ради на якій обговорили питання безпеки.
Зустріч з посадовцями місцевого самоврядування ювенальним поліцейським було проведено в приміщенні селищної ради в форматі круглого столу.
На нараді обговорили питання продовження спільних заходів щодо створення належного безпекового середовища для дітей. У томі числі спільну профілактичну та роз’яснювальну роботу серед батьків та їх дітей щодо недопущення вчинення ними правопорушень.
Крім цього розглянули питання щодо узгодження єдиного алгоритму дій у разі виникнення ситуації, що може призвести до оголошення евакуації та порядку її проведення. Також внесли пропозиції щодо удосконалення порядку реагування при сигналі «Повітряна тривога».
Відділ комунікації поліції Сумської області
![](c91412e4-cf4b-46a3-8e1b-076d132c27a1.jpg)