Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Охтирщині правоохоронці оперативно розшукали неповнолітню

Опубліковано 20 травня 2024 року о 16:09

За годину спільними зусиллями працівники поліції встановили місцеперебування дівчини та повернули її батькам.


Вчора, у вечірній час до чергової частини Охтирського районного відділу поліції звернулась мешканка м. Охтирка, яка повідомила, що її неповнолітня донька вдень пішла з дому та до теперішнього часу не повернулась. Мобільний телефон перебуває поза зоною досяжності.


На місце виклику негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції. На пошуки дівчини відразу було орієнтовано всі наряди підрозділу поліції і розпочаті невідкладні розшукові заходи.


Уже через годину в результаті спільних та злагоджених пошукових дій співробітники поліції знайшли зниклу. Як з’ясували поліцейські, в денний час між заявницею та її 14-річною донькою стався конфлікт, після чого остання пішла з дому в гості до товариша та вимкнула телефон. На щастя жертвою злочинних посягань вона не стала та її вже повернули додому під нагляд батька.


Ювенальна поліцейська провела з неповнолітньою профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому подібних ситуацій.


Відділ комунікації поліції Сумської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux