Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Конотопщині поліцейські перевіряють готовність закладів освіти до нового навчального року

Опубліковано 30 серпня 2022 року о 15:51

Поліцейські офіцери громади Дубов'язівської селищної ради спільно з працівниками ДСНС, відділу освіти та Державної інспекції санітарної епідеміологічної служби проінспектували навчальні заклади з метою перевірки рівня їх підготовки до початку нового навчального року.

Під час дії правового режиму військового стану розуміння готовності до освітнього процесу кардинально змінилося.

Тож правоохоронці спільно з освітянами, рятувальниками та працівниками епідеміологічної служби здійснили перевірку навчальних закладів щодо наявності в них захисних споруд цивільного захисту (укриття, бомбосховища) та їх готовності до використання за призначенням.

В першу чергу було перевірено у якому стані укриття, що знаходяться в навчальних закладах та в безпосередній близькості до них. Крім того, перевірили наявність кількох входів до сховища, повноцінних систем вентиляції, а також наявності засобів пожежогасіння та якісної системи оповіщення.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux