Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Минулої доби на Сумщині поліція розкрила три грабежі

Опубліковано 16 квітня 2021 року о 12:58

Кримінальні правопорушення були скоєні зловмисниками у Сумах та у Глухові. В обласному центрі правоохоронці встановили особу чоловіка який силоміць відібрав у іншого громадянина новий мобільний телефон вартістю понад 20 000 гривень. А у Глухові, місцевий житель двічі заходив у магазин, аби відкрито викрасти горілку.

Тиждень тому, до Сумського районного управління поліції, з заявою про злочин звернувся 20-річний житель обласного центру. Чоловік пояснив правоохоронцям, що плануючи продати два дорогих смартфони, вартістю понад двадцять тисяч кожен, через мережу Інтернет домовився з покупцем. На зустріч, на вулицю Харківську, за телефонами до продавця прийшло двоє юнаків і попросили продемонструвати товар. Під час розглядин, один з них взяв до рук новий гаджет, ніби плануючи його випробувати, трішки відійшов вбік, і раптом чимдуж побіг геть з телефоном в руках. Його спільник, в цю ж мить вихопив з рук у продавця коробку з іншим смартфоном та кинувся у інший бік. За кілька днів оперативники карного розшуку сумської поліції встановили особи обох зловмисників. Стосовно одного з них правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» КК України, а стосовно іншого, 18-річного сумчанина, за ч.1 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України.

Зовсім дивні пограбування сталися у Глухові. Тут, 45-річний місцевий житель, який був неодноразово судимий за різні злочини, і справа якого й зараз знаходиться на розгляді суду, перебуваючи у стані сп’яніння зайшов у магазин, схопив пляшку горілки та втік із нею. Продавщиці все це бачили і намагалися протистояти грабіжникові, та марно. Вчора зловмисник знову завітав до того ж магазину і знову, на очах у працівниць торговельного закладу, взяв півлітрову пляшку горілки та пішов не заплативши.

У поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Зловмисника поліція затримала в порядку ст.. 208 КПК України.  Бо знаходячись під судом, чоловік протягом тижня вчинив ще два злочини.

Відділ комунікації поліції Сумської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux