Краснопільські поліцейські допомогли водію автомобіля, що застряг в багнюці
Поліцейські завжди готові прийти на допомогу людям, які опинилися у критичній ситуації. Адже це і є змістом слова «служити», яке стоїть поряд із «захищати» у девізі Національної поліції України.
Нещодавно, патрулюючи вулиці села Самотоївка Краснопільської громади, інспектори сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 2 (м. Краснопілля) Сумського районного управління поліції помітили транспортний засіб, що стояв обабіч дороги. Зупинившись, поліцейські з'ясували, що в салоні знаходиться сім’я, яка на авто потрапила у «грязеву пастку».
Правоохоронці за допомогою буксирувального тросу витягли автівку на дорогу. Ніхто з людей медичної допомоги не потребував. Громадяни були раді появі поліцейських та наданій ними допомозі.
Відділ комунікації поліції Сумської області
