Конотопські поліцейські викрили двох чоловіків у незаконному зберіганні наркотиків
Минулої доби, під час санкціонованих обшуків у мешканців міста Конотоп та села Присеймів’я, що на Конотопщині, працівники поліції виявили та вилучили три літрові пластикові пляшки з канабісом та 11 стебел рослин.
В ході обшуків, в рамках раніше відкритих кримінальних проваджень, у будинку 32-річного конотопчанина, правоохоронці виявили 3 пластикові пляшки, ємністю 1 літр кожна, з подрібненою речовиною канабісу.
В будинку 53-річного жителя села Присеймів’я поліцейські виявили 11 стебел рослини канабісу, що росли в окремих горщиках на підвіконні та пристрій для вживання коноплі.
Знайдене поліцейські вилучили та направили на експертизу до експертної установи.
За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».
Санкція статті передбачає покарання у вигляді чималого штрафу, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років.
Відділ комунікації поліції Сумської області