Керівництво поліції Сумщини обговорило алгоритм спільних дій під час Новорічних та Різдвяних свят
Сьогодні у Головному управлінні Національної поліції в Сумській області відбулася відеоселекторна нарада за участі начальників структурних підрозділів апарату ГУНП, районних відділів поліції та підпорядкованих їм базових підрозділів поліції області стосовно забезпечення безпеки й порядку під час Новорічних та Різдвяних свят.
Нарада пройшла під головуванням начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергія Чижа. Він зазначив, що поліцейські не повинні допустити жодних протиправних дій. Головне завдання поліції – забезпечити безпечне проведення святкувань громадянами. Саме тому особлива увага працівників поліції має бути зосереджена на місцях відпочинку громадян.
Працівники поліції області вже перейшли на посилений режим несення служби, адже в період Новорічних та Різдвяних свят у всіх куточках нашого регіону заплановано низку заходів за участі значної кількості громадян.
Учасники наради удосконалили розроблені заходи задля забезпечення правопорядку у святкові дні.
На завершення наради очільник поліції Сумщини нагадав про необхідність дотримання протиепідемічних заходів: «Не зважаючи на святкові дні, працівники поліції будуть контролювати дотримання громадянами та суб’єктами господарювання карантинних обмежень. Тому вкотре звертаюсь до жителів та гостей області з проханням не наражати себе та інших на небезпеку.»
Відділ комунікації поліції Сумської області