Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

«Ефективний менеджмент антикорупційного уповноваженого»: уповноважені з питань запобігання корупції ГУНП в Сумській області взяли участь у презентації пілотного проєкту

Опубліковано 02 червня 2025 року о 15:45

Пілотний проєкт — це практична система, що забезпечує сталі інструменти для управління ризиками та виховання доброчесності, а також автоматизує перевірку проєктів актів за допомогою AI-аналізу. Крім того, ця ініціатива дозволяє виявляти ризики у деклараціях і підтримувати обґрунтовані кадрові рішення.


Проєкт, який реалізується у партнерстві з НАЗК за сприяння Програми НАТО з виховання доброчесності (Building Integrity), був представлений у м. Львів під час тренінгу для тренерів із виховання доброчесності та запобігання корупції в Національній поліції.


Участь у заході взяли в.о. Голови НАЗК Сергій Гупяк, керівник програми NATO BI Йоакім Френдін, начальник Управління запобігання корупції МВС Анатолій Фодчук, начальник Управління запобігання корупції НПУ Ігор Звездін, очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський, а також представники КМЄС, Норвезького центру доброчесності, Женевського центру з врядування та Академії оборони Великої Британії.


У рамках проєкту впроваджено чек-листи доброчесності для кандидатів на посади, а також IT-рішення для оптимізації звітності та моніторингу виконання антикорупційної роботи. У практичній частині заходу тренери НАЗК — Ірина Тимченко та Вадим Лисак, а також представник Національної поліції Олег Лозовий — відпрацювали з керівниками уповноважених підрозділів територіальних органів поліції та ВНЗ МВС модель ефективного менеджменту на практиці.


«Я впевнений, що в процесі спільної роботи над цим проєктом Нацполіція разом із НАЗК отримають інструменти, які дадуть нам можливість долати ті виклики, що сьогодні стоять перед нашою державою. Запобігання корупції та виховання доброчесності є надзвичайно актуальними завданнями, і я переконаний, що ці напрацювання в подальшому будуть використовувати наші колеги в інших областях України», — зазначив Олександр Шляховський.


Проєкт стартував як пілотний, однак має всі передумови для масштабування на всю систему сектору безпеки, формуючи єдині стандарти антикорупційного менеджменту в Україні.



Відділ комунікації поліції Сумської області

1 з 7
2 з 7
3 з 7
4 з 7
5 з 7
6 з 7
7 з 7

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux