ДТП з потерпілою в Сумах :поліція розслідує обставини правопорушення
Слідчі поліції Сумщини встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, що сталася 25 грудня 2025 року у місті Суми.
Попередньо встановлено, що 45-річний водій автомобіля Skoda Octavia допустив наїзд на 40- річну жінку, яка перетинала проїзну частину дороги по нерегульованому пішохідному переходу.
Унаслідок автопригоди пішохідка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до лікарні.
На місці події працювали слідчо-оперативна група та працівники управління патрульної поліції. Транспортний засіб вилучено у встановленому законом порядку та поміщено на спецмайданчик поліції. За даним фактом розпочато кримінальне провадження . за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Наразі триває досудове розслідування, у ході якого будуть встановлені всі обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди.
Відділ комунікації поліції Сумщини