В Сумах патрульні поліцейські затримали молодиків, яки справляли природні потреби на пам’ятний знак Героям Майдану

Інформація

Ними виявилися жителі Чернігівської області , випускники  сумських  навчальних закладів. Весь « процес» фільмували на мобільний телефон. Розуміючи,що за свої дії доведеться відповідати, під час затримання намагались його позбутися.  В поліції їх дії вже кваліфікували як хуліганські і  відкрили  кримінальне провадження. Хід розслідування  перебуває на контролі керівництва поліції та прокуратури.

Близько другої години ночі проїжджаючий вулицею наряд патрульної поліції помітив як двоє молодих людей у Сквері Героїв Небесної сотні справляють природні потреби на встановлений там пам’ятний знак Героям Майдану. Побачивши працівників поліції  ті почали тікати.  Та патрульні виявились спритнішими. Хлопців затримали . Один з них намагався позбутися свого мобільного телефону. В подальшому на ньому виявили запис , який слідчі вже долучили до кримінального провадження. На ньому правопорушники  фільмували «весь процес» своїх протиправних дій.

Сьогодні вони дають пояснення слідчим.

Їм оголошено про підозру за ч.2ст. 296 Кримінального Кодексу України « Хуліганство» - грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. Правоохоронці звернулись до суду із клопотанням про обрання запобіжного заходу затриманим у вигляді домашнього арешту.  З гідно з чинним законодавством  їм загрожує  обмеження волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 4 років.

Відділ комунікації ГУНП в Сумській області.

Матеріали для ЗМІ

Фото