У Ромнах поліцейські та рятувальники в місцевому ліцеї провели навчальну евакуацію та розповіли про заходи безпеки

Інформація

Сьогодні полісмени разом з місцевими співробітниками ДСНС в Роменському ліцеї № 1 ім. П.І.Калнишевського провели захід під назвою “День з поліцейським та рятівником”. Його метою було наочно ознайомити школярів та педагогів з правилами безпечної поведінки в різних ситуаціях.

На початку заходу в освітньому закладі було проведено навчальну евакуацію з приводу виникнення ймовірної пожежі в ліцеї. Так, учні та викладачі практично відпрацювали правила з безпечної поведінки у разі виникнення подібної ситуації.

Далі, під час лінійки, правоохоронці та рятувальники роз’яснили учням та викладачам Правила дорожнього руху, пожежної безпеки та цивільного захисту. Також, на прикладі реальних випадків пояснили, які можуть бути наслідки, якщо їх не дотримуватись.

Зокрема полісмени та пожежники наочно продемонстрували присутнім спеціальну техніку, спецзасоби, що використовуються у службовій діяльності обох підрозділів. Бажаючі мали змогу все роздивитись, щось потримати в руках, дещо приміряти, та й просто сфотографуватись на пам’ять.

Подібні превентивні заходи  будуть проведені й в інших місцевих навчальних закладах освіти.

Відділ комунікації поліції Сумської області

поліція
діти