вул. Г.Кондратьєва, 23, м.Суми, 40000, Україна
тел.: (0542) 66-70-10, факс (0542) 66-74-40
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
17.01.2018
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
1516
17
18192021
22232425262728
293031
дата з:
по:Головна » НОВИНИ » Усі новини

На Сумщині в день покровителя всіх дітей - Святителя Миколая, поліцейські взяли шефство над черговим навчальним закладом (ФОТО)
19.12.2017 | 17:09

Працівники Сумського райвідділу поліції, котрі опікуються відразу кількома школами, серед яких і інтернат для дітей з особливими потребами, взяли «під крило» ще один заклад освіти – Пушкарівську загальноосвітню школу. І приводом для цього стали незвичайні події…

Як не дивно, але історія цього шефства розпочалась... з повідомлення про зникнення дитини. До чергової частини Сумського районного відділу звернувся директор школи і попросив допомоги у розшуках одного з учнів. На пошуки хлопчика було негайно піднято весь особовий склад райвідділу, до правоохоронців приєднались жителі села. Розбивши місцевість на умовні квадрати, методично прочісували вулиці, пустирища, прилеглу до села територію. І вже коли зовсім стемніло, малого вдалося знайти на місцевому кладовищі.

Як з‘ясувалось згодом, 11-річний хлопчик, не витримавши насмішок та ущипливості однокласників, не знайшов кращого виходу, аніж сховатися там від однолітків. Полісмени, яких надзвичайно вразив такий вчинок, повернули хлопця в родину, а з його однокласниками провели відповідні колективні та індивідуальні бесіди, пояснивши всю помилковість подібного ставлення до інших людей, як би й чим би вони не відрізнялись від них самих. Вирішувати проблему довелося колективно і полісменам, і педагогічному колективу школи, і батькам, і навіть самим учням.

17-02.jpg

До того ж, над втікачем вирішив взяти особисте шефство керівник поліції Сумського району Андрій Сердюк. Будучи батьком двох малих синів, він надзвичайно близько прийняв до серця вчинок хлопця, адже дитяча психіка, особливо в такому переломному віці, досить вразлива, а кладовище – далеко не те місце, де діти можуть без будь-яких моральних чи психологічних наслідків наодинці провести холодну дощову ніч. Малий виховується в неповній родині, тому підтримка та дружба дорослого чоловіка, що почалась за таких незвичайних обставин, має позитивно вплинути на формування світогляду хлопчика та його характер, і, як наслідок – на його подальший життєвий шлях.

За словами самого Андрія Сердюка, відвідини школярів напередодні свят, - це не тільки привід для вручення солодощів та подарунків. В першу чергу це вклад в майбутнє юних українців. Адже захист та розуміння з боку дорослих дає дітям впевненість та підтримку, а це, у свою чергу, сприяє доброму навчанню, активному та рівноправному спілкуванню в середовищі ровесників, гармонічному розвитку та потягу до самовдосконалення. «Ми маємо зробити все для того, аби кожна дитина, незважаючи на свій вік, стать, особисті успіхи, стан здоров‘я, рівень психологічного розвитку були щасливими у своїх родинах, у школах та в колі оточуючих їх людей, - говорить він. - І ми докладемо всіх зусиль для цього – задля їх самих, задля їх майбутнього і заради майбутнього нашого суспільства в цілому».

Відділ комунікації поліції Сумської області

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку