На Сумщині розпочалися превентивні заходи «День з поліцейським та рятівником»

Інформація

Сьогодні працівники відділу ювенальної превенції, управління патрульної поліції, спеціалісти-вибухотехніки, а також рятувальники нагадали школярам правила безпечної поведінки на дорозі, під час надзвичайних ситуацій та продемонстрували зразки спеціальної техніки та спецзасоби.

Дані заходи проводитимуться з 13 по 25 вересня у всіх школах області.

Сьогодні правоохоронці відвідали вихованців Сумської загальноосвітньої школи №23.

Працівники поліції спільно з вибухотехніками та рятувальниками провели бесіди й тематичні вікторини зі знань Правил дорожнього руху, пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності. А також продемонстрували окремі зразки спеціальної техніки й спецзасобів, що використовуються у їх службовій діяльності.

Співробітники управління патрульної поліції запропонували до уваги  школярів спецавтомобіль. Малеча з цікавістю оглянула його з середини, «перевірила» роботу гучномовця, проблискових маячків та звукової сигналізації.

Ювенальні поліцейські наголосили школярам на недопущенні скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень, а також нагадали про відповідальність за скоєння різного роду злочинів.

А на завершення – працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій продемонстрували принцип роботи порошкового вогнегасника.

Відділ комунікації поліції Сумської області

поліція
новини