На Сумщині поліція розслідує дві крадіжки, вчинені з торгівельних приміщень

Інформація

В першому випадку зловмисники обікрали один з магазинів обласного центру, в другому – крамницю в Конотопі. Здобиччю  крадіїв стали гроші на загальну суму більше 21 тисячі гривень, продукти харчування, сигарети, алкоголь та господарчі товари.

За фактами злочинів в поліції відкрили кримінальні провадження відповідно ч.3 ст. 185 КК України, в рамках яких слідчі та оперативники встановлюють особи злодіїв та спричинені ними збитки.

Правоохоронці констатують: цих крадіжок можна було б уникнути, якби власники потурбувалися про облаштування магазинів сигналізацією.  Один з найкращих способів убезпечити себе та своє майно від протиправних зазіхань – звернутися до спеціалістів Управління поліції охорони з заявою про облаштування приміщень або житла  сигналізацією з виведенням її на централізований пункт охорони. В цьому разі сигналізація спрацьовує на рух, звук і навіть на задимлення. Найближча чергова група реагування поліції охорони за півтори-дві хвилини прибуде на місце спрацювання обладнання, і затримає злодія на місці злочину.  Так, обладнання приміщення такими приладами охорони вартує певних коштів, однак збитки в разі крадіжки значно більші.

До того ж, відомі непоодинокі випадки, коли правоохоронці не тільки затримували «незваних гостей», а й рятували приміщення від пожеж, що виникали через несправність опалення або електропроводки. А магазини та крамниці – одні з найперших об‘єктів, що потрапляють у поле зору крадіїв. До того ж, часто трапляються і такі випадки, що злодії, помітивши датчики сигналізації, відмовляються від своїх планів і тікають, небезпідставно очікуючи оперативного прибуття чергової групи реагування.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

поліція
новини
крадіжка