Для несення служби в зону операції Об’єднаних сил відбув зведений загін поліції Сумщини

Інформація

В черговий раз на  Донбас, в зону проведення операції Об‘єднаних сил, виїхав зведений загін поліції Сумщини. До його складу увійшли працівники як роти патрульної служби поліції особливого призначення «Суми», так і співробітники інших галузевих служб і підрозділів. Вчора вони замінили  колег, які два місяці несли службу на Донеччині.

Провести колег, які вирушили у відрядження на схід України, в розташування підрозділу РПСПОП «Суми» прибув заступник начальника ГУНП в Сумській області Микола Худенко.

Привітавши бійців, він  зазначив, що завдання для поліцейських на території проведення ООС залишаються незмінними. Це підтримання правопорядку і безпеки у зоні відповідальності, захист прав і свобод громадян, чергування на блок-постах, перевірка автотранспорту, протидія злочинності, затримання членів незаконних збройних формувань, виявлення зброї, наркотиків тощо. Також наголосив, щоб поліцейські не забували і про власну безпеку, у публічних місцях, на блокпостах, на виїздах по відпрацюванню території.

«Під час несення служби в тих населених пунктах на лінії розмежування, де вам доведеться перебувати, неухильно дотримуйтесь  законності та гідно виконуйте поставлені перед вами завдання із забезпечення правопорядку та безпеки громадян,  -  звернувся до поліцейських заступник начальника ГУНП Микола Худенко. – З повагою ставтеся до кожного громадянина. Не забувайте, що місцеве населення вас добре знає і бачить у вас своїх захисників. Я певен, що ви на високому рівні виконаєте всі поставлені перед вами завдання, і щиро бажаю  всім повернутись додому живими і здоровими».

Поліцейським, які вчора повернулися до Сум після двомісячного несення служби на сході України, Микола Худенко подякував за відмінну службу та якісне виконання поставлених державою завдань.

Відділ комунікації поліції Сумської області